بمناسبت تصویب رشته های مقطع کارشناسی ناپیوسته پودمانی از سوی دانشگاه جامع علمی کاربردی،کارشناس روابط عمومی و امور فرهنگی دانشگاه با آقای حاج اصغرحصیری ،ریاست دانشگاه مصاحبه ای اختصاصی انجام داده است.

متن کامل این مصاحبه که حاوی اطلاعا ت  بسیار مفیدی برای علاقمندان و داوطلبان شرکت دردوره های کارشناسی می باشد درلینک ادامه مطلب موجود می باشد.

سئوال-ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما ،جناب آقای حصیری ،ریاست محترم دانشگاه.تصمیم گرفتیم به مناسبت تصویب رشته های جدید مقطع کارشناسی ناپیوسته پودمانی توسط مدیریت دفتر گسترش دانشگاه جامع علمی کاربردی و اعلام این خبراز سوی این مدیریت محترم و دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان بوشهر ،صحت این  خبر را از بیانات جنابعالی به سمع دانشجویان،داوطلبان و علاقمندان به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی و مدرسین و دست اندرکاران تعلیم و تربیت درحوزه آموزش عالی برسانیم.  

جواب- با نام و یاد خدا وبا سلام و عرض تسلیت بمناسبت فرارسیدن ماه صفر و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان.به لطف و یاری خداوندسه رشته جدید مقطع کارشناسی ناپیوسته تحت عناوین مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی،مهندسی تکنولوژی فناوری اطلاعات گرایش فناوری اطلاعات و مهندسی تکنولوژی کنترل گرایش الکترونیک ابزاردقیق با همکاری شایسته دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان بوشهر و مدیریت محترم دفترگسترش دانشگاه جامع علمی کاربردی به تصویب رسیده است.به این ترتیب شماررشته های کارشناسی ناپیوسته این دانشگاه به چهاررشته و گرایش رسیده است که به لطف و یاری خداوند در ترم آتی شاهدپذیرش داوطلبان و علاقمندان در این مقطع تحصیلی و رشته ها و گرایش های مربوطه خواهیم بود.

شایان ذکراست به استثنای رشته کارشناسی ناپیوسته آتش نشانی و خدمات ایمنی با گرایش پیشگیری و ایمنی دربرابر حریق و حوادث که  جزو رشته های کارشناسی ترمی می باشدو پذیرش داوطلبان دراین رشته مستلزم داشتن مدرک کاردانی در رشته های مدیریت صنعتی ،ایمنی و بهداشت ،اطفای حریق،ایمنی صنعتی و دیگر رشته ها و گرایش های ایمنی و آتش نشانی و ایمنی و بهداشت بوده و همچنین مشروط به شرکت در آزمون ورودی و کسب نمره و رتبه قابل قبول می باشد،پذیرش در سه رشته مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی ،مهندسی تکنولوژی کنترل و مهندسی فناوری اطلاعات که در مقطع کارشناسی ناپیوسته پودمانی ارائه می شودبراساس معدل کل دوره کاردانی می باشد.

بدیهی است داوطلبان  دارای مدرک کاردانی صرفاً می توانند در رشته ها ی همنام ودر همان زیر گروه آموزشی ثبت نام و انتخاب رشته نمایند.ثبت نام و قبولی این دسته از داوطلبان در گروههای آموزشی و رشته های غیرهمنام از سوی سازمان سنجش آموزش کشور باطل اعلام خواهد شد.لذا به داوطلبان گرامی اکیداً توصیه می شوداز ثبت نام در گروههای آموزشی و رشته های غیرهمنام خودداری فرمایند.

 سئوال- با توجه به اینکه رشته های اعلامی از سوی جنابعالی از جمله رشته هایی است که متقاضیان و علاقمندان زیادی داردو این امر با عنایت به مراجعات ،تماس های تلفنی و  مکاتبات مکرر علاقمندان از نهادها،ادارات،دستگاههای اجرایی و شرکت های مختلف منطقه مشهود است و از یک سو این موضوع حاکی از مفهوم خدمت رسانی بویژه  به متقاضیان و علاقمندان به ادامه تحصیل و از سویی خدمت به کل منطقه و شهرستان کنگان و دیگر شهرستانهای محروم توابع می باشدچه پیامی برای مردم شریف و مسئولین محترم شهرستان کنگان و شهرستانهای توابع دارید و هدف  عمده جنابعالی از درخواست چنین رشته هایی چه می باشد؟

 جواب - بطور کلی هدف از تاسیس دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز بندر کنگان خدمت به مردم شریف و محروم شهرستان کنگان ،دیگر شهرستانهای محروم توابع و خدمت به کل منطقه بوده است.به بیان دیگر،دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکزکنگان دو هدف عمده و کلیدی را از بدو تاسیس در راس برنامه های خود قرارداده است و آن عبارت است از اشتغالزایی یا ایجاد اشتغال برای جوانان بومی مستعدجویای کار و تربیت نیروهای متخصص و کارآمدبمنظورتامین نیازدستگاههای اجرایی،ادارات ،نهادها و سایر شرکت های مستقر در منطقه به چنین نیروهایی و در نتیجه رشد و توسعه اقتصاد منطقه و محرومیت زدایی ازجنوب کشور و سرانجام توسعه و آبادانی ایران اسلامی.

در واقع، اشتغالزایی با تربیت نیروهای متخصص و کارآمد از دو جهت رابطه های مستقیم و تنگاتنگ دارد:

از یک جهت این دانشگاه در صدد است رسالت علمی خود را در راستای تربیت نیروهای  متخصص و کاردان بومی متمرکز نماید و از سوی  دیگرنیروهای شاغل در شرکت ها و دیگر دستگاهها اعم از بومی و غیر بومی را در زمینه مفاهیم،اصول و دانش پایه و تخصصی در حوزه مشاغل مربوطه آموزش داده و تربیت نماید.این امر از یک سو کیفیت کار و درواقع کارایی نیروهای با تجربه غیربومی راارتقاء می بخشد و از سویی حضور نیروهای متخصص بومی را در پست های کلیدی پررنگ تر خواهد نمود.

سئوال-در خاتمه اگر صحبتی دارید بفرمایید.

جواب- در پایان بعنوان عضوی از جامعه فرهنگی کشور،با استناد به فرمایش گهربارآقا امام رضا علیه السلام که می فرمایند:خدمت به مردم نیمی از خردمندی است وباعنایت به اینکه خدمت رسانی به مردم همواره مورد تاکید پیشوایان دینی و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی( قدس السره) و مقام معظم رهبري حضرت ایت الله خامنه ای بوده و می باشد این خدمت فرهنگی کوچک و این رشته ها را تقدیم می کنیم به مردم فهیم ،بافرهنگ و شهید پرور  شهرستان کنگان و شهرستانهای دیر و جم و بطور کلی به جنوب استان .این خدمت کوچکی است در مقابل خدمات بزرگ این مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی . جادارد به همین مناسبت ازحمایت های  بی دریغ تمامی مسئولین استان و شهرستان از جمله جناب آقا ی دکتر فضل الله لک،ریاست محترم دانشگاه جامع علمی کاربردی واحداستان بوشهر،مدیریت محترم دفتر گسترش دانشگاه جامع علمی کاربردی، جناب آقای دکتر جلالیان،نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای دیر،کنگان و جم در مجلس شورای اسلامی،فرماندار محترم  شهرستان کنگان،جناب آقای تبرکی،امام جمعه فرهیخته شهرستان حجة الاسلام محمودی وشورای اسلامی شهر کنگان تقدیر و تشکر نماییم.

امیدواریم که این خدمت ناچیز مورد قبول درگاه حق قرار گیرد.سعی ما بر اینست که بتوانیم در آینده ای نزدیک به یاری پروردگار مجری دوره های کارشناسی ارشد و دکتری باشیم.ضمناً در خاتمه کلام ، به اطلاع علاقمندان به ثبت نام در دوره های کاردانی می رساند این دانشگاه  برای ترم بهمن ماه در رشته های زیر دانشجو می پذیرد:

حسابداری صنعتی،حسابداری مالی،روابط عمومی،بهره برداری پالایش گاز،تکنولوژی کنترل،فناوری اطلاعات،نرم افزار،آتش نشانی گرایش اطفای حریق

سئوال - با تشکر و قدردانی ازجنابعالی که وقت گرانبهای خود رادر اختیار ما قرار دادید. امیدواریم درمصاحبه های آتی خبر تصویب مقاطع و رشته های  تحصیلات تکمیلی را از زبان جنابعالی به سمع مردم شریف و دانشجویان و علاقمندان به ادامه تحصیل شهرستان کنگان و دیگر شهرستانهای جنوب استان برسانیم. 

 

+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۳۸۹/۱۰/۳۰ساعت 23:25 توسط نامجوزحمتکش |

ازبرترین های کنکورسال 90/89تقدیرمی شود

این مطلب رارئیس اداره آموزش وپرورش منطقه بردخون درجلسه ستادکنکورمنطقه بردخون بیان کردوگفت:دست اندرکاران کنکوردرسال گذشته تلاش خوبی داشتندکه موجب رشدقبولی دانش آموزان درکنکورسراسری وراهیابی آنان به دانشگاه هاومراکزآموزش عالی وکسب رتبه های دورقمی وبرترشد.

علی موحدی افزود:هنرجویان هنرستان های کاردانش نیزمی تواننددرکلاس های کنکورشرکت کنندوبه دانشگاه هاراه پیداکنندودراین زمینه ازمشاورین مجرب وصاحب خردواندیشه که باعث ایجادعلاقه وانگیزه درداوطلبان می گردنداستفاده می کنیم.

ایشان اضافه کرد:به دانش آموزانی که درکنکورسراسری رتبه دورقمی کسب نمایندیک سکه بهارآزادی وبه افرادی که رتبه سه رقمی کسب کنندمبلغ یک میلیون ریال ولوح تقدیراهدامی گردد.

معاون آموزش ونوآوری نیزباتقدیرازدست اندرکاران کنکورسال گذشته گفت:امسال همکاران باتلاشی مضاعف برای درخشش دانش آموزان برنامه ریزی کنندوتاحدامکان ازدبیران بومی ومجرب بهره ببریدومانیزآماده ایم تازمینه  برگزاری کلاس های کنکوربه خوبی فراهم گردد.

بهرام حسینی پناه افزود:دربرگزاری کلاس هاازمشارکت اولیابهره می بریم ودرزمینه دروس زبان خارجه،معارف اسلامی،ادبیات فارسی،فیزیک،شیمی،ریاضی،عربی وزیست شناسی کلاس آمادگی کنکوردرمنطقه برگزارمی شودواداره وشورای آموزش وپرورش منطقه ازاین اقدام حمایت می کند.

درادامه اعضای ستادکنکوربه ارائه نظرات وراهکارهای خودپرداختند.

+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۳۸۹/۱۰/۳۰ساعت 22:49 توسط نامجوزحمتکش |

انسان بایددربرابردشمن نیزبااحترام سخن بگوید

حجت الاسلام ابراهیم تشکری درجمع عزاداران حسینی درحسینیه هیأت محبان اهلبیت بردخون باتوصیف شخصیت ائمه طاهرین واهلبیت گفت:مکتب حیاتبخش اسلام هدفی جز سعادت وخوشبختی انسان داشت واوراازانحراف وظلمت نجات دادومسیرهدایت رامشخص نمود.

ایشان افزود:همه بزرگان وائمه وشخصیت های اسلامی همواره درمقابل افرادوانسان هاحتی دشمنان خودبه احترام وتکریم سخن گفته اندوازالفاظ زشت ونسنجیده پرهیزکرده اندوشاهدمثال امام راحل هنگامی که نامی ازرژیم پهلوی وآمریکاودیگردشمنان می بردهیچگاه سخنان کریه وناموزون نگفت وآهنگ کلامش هیمنه استکبارراشکست وچنان وحشتی برجانشان انداخت که آرامش راازآنهاسلب کرد.

وی اضافه کرد:نظام اسلامی بارشادت وفداکاری کسانی استقراروادامه یافت که جان ومال وهستی وخاندان خودرابرای بقای دین اسلام فداکردندوسالارشهیدان باایثارجان خودوفرزندانش واسارت اهلبیت وخاندانش به ماآموخت که اسلام واحکام الهی بایدماندگارباشد.

این مداح اهلبیت ادامه داد:رسالت ماسنگین وحساس است واگرذره ای درانجام وظیفه وحفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی که یادگارحضرت امام راحل است کوتاهی کنیم آیندگان هرگزمارانخواهندبخشیدودرپیشگاه شهیدان خجل وشرمنده خواهیم بود.

ایشان خاطرنشان کرد:دشمنان امروزدست به شیطنت می زنندواعتقادات وباورهای اصیل ماراهدف گرفته اندومی خواهندمردم راازاصول ومبانی دینی ومذهبی  دورکنندودردام شیطان بیندارندولازم است هوشیارباشیم وضمن دفاع ازفرهنگ اسلامی درجهت گسترش احکام الهی تلاش کنیم.

+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۳۸۹/۱۰/۳۰ساعت 21:43 توسط نامجوزحمتکش |

نشست خبرنگاران خبرگزاری فارس دربوشهرباحضورحسن کربلایی مدیرکل استان های خبرگزاری فارس


ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۳۸۹/۱۰/۳۰ساعت 19:56 توسط نامجوزحمتکش |

سایت خبری بندر دیّر (دیّرنیوز)/ پس از آنکه کامبیز یوسفی بخشدار سابق بردخون بدلیل برخی اختلافات با مسئولین استانداری از ادامه ی فعالیت در بخشداری بردخون استعفا دادوراهی آموزش و پرورش استان شد کمتر کسی فکر می کرد انتخاب بخشدار بعدی بخش بردخون تا این اندازه به درازا بکشد ،بحث عدم انتخاب بخشدار بردخون نیز آنگونه که شنیده می شود دلایلی مختلفی از جمله عدم پذیرش این مسئولیت از سوی مهمترین گزینه (علی موحدی رئیس کنونی بخشداری بردخون) باخود به همراه دارد.

پس از آنکه موحدی از پذیرش این مسئولیت خودداری کرد و ابراز تمایل نمود که در آموزش و پرورش بردخون ادامه فعالیت نماید گزینه های متعددی برای پذیرش این مسئولیت گمانه زنی شد که طبق اخبارموثق اکنون دو گزینه جهت تصدی گری بخشداری بردخون مدنظر هستندو رایزنی ها برای نهایی کردن انتخاب بخشدار در روزهای پایانی خود بسرمی برد و امید میروددر روزهای آینده ،بخشدار بعدی بردخون از میان دو گزینه که یکی از آنها کارمندان فرمانداری دیّر می باشد معرفی شود.

+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۳۸۹/۱۰/۳۰ساعت 18:2 توسط نامجوزحمتکش |

 

 
رهبرمعظم انقلاب در جلسه درس خارج فقه امروز (89/10/7) در ذیل بحثِ موارد استثناء از حكم حرمت غیبت، در پاسخ به سؤالی پیرامون صدق غیبت در مواردی چون ذكر در نوشته، وبلاگ یا ضبط صوت و تصویر و انتقال آن، به نكات مهمی در تبیین احكام آن اشاره كردند، كه نظر به اهمیت بحث، منتشر شده است.

به گزارش «بيست» به نقل از سایت دفتر آیت الله خامنه ای، در پاسخ ایشان به برخی طلاب آمده است:
اینى كه اصلاً این كار [غیبت] جایز است یا جایز نیست ولو به قصد اصلاح باشد، این را نمیشود به طور مطلق یك چنین چیزى را پابند شد؛ كه ما بگوئیم ما چون میخواهیم در امر جامعه اصلاح كنیم، پس زیدى را، عمروى را یا یك جریانى را به طور مطلق مورد تهاجم قرار بدهیم، غیبت كنیم؛ حالا آن كسانى كه این كارها را میكنند، خیلى اوقات به غیبت هم اكتفاء نمیكنند؛ خب، ملاحظه میكنید دیگر. گاهى چیزهائى را مى‌آورند كه معلوم نیست حدِّ غیبت(1) بر او صادق باشد؛ شاید مصداق تهمت است، مصداق افتراء است، مصداق قول به غیر علم است، مصداق سبّ و شتم است؛ نمیشود این را گفت كه اگر طرف قصد اصلاح دارد، پس بنابراین این جایز است براى او، نه؛ موارد استثناء همان مواردى است كه [در كتب فقهی] ذكر شده است.

منتها باید این موارد صدق كند، احراز بشود. این خیلی مهم است. واقعاً یكى از چیزهائى كه ما همه‌مان [باید توجه كنیم]، به مردم هم باید بگوئیم، یاد بدهیم كه توجه بكنند این است كه: به صرف توهم این كه حالا این كار مصلحت دارد، دستشان را، یا قلمشان را، یا وبلاگشان را آزاد نكنند كه هر چه به دهنشان آمد، آن را بگویند؛ اینجور نیست، چون وسائل مدرن امروز همه مشمول همین حكم است. یعنى خواندن وبلاگ هم مثل خواندن كاغذ است، كتاب است، نامه است، مثل شنیدن حرف است. استماع غیبت شامل همه‌ى اینها میشود؛ یعنى ملاك استماع در اینها وجود دارد مسلّماً. شنیدن به گوش خصوصیتى ندارد، خواندن تو نامه هم عین همان است كه ما در بحث استماع این را تأكید كردیم و عرض كردیم.

خب، دوربین هم همین جور است. فرض كنید كه اگر چنانچه انسان یك خطائى را از كسى دید، این را رفت با دوربین ثبت كرد، بعد آمد یك جائى نشان داد؛ این هم همان است دیگر، چه فرقى میكند؟ یعنى بایستى واقعاً به اینها توجه كرد. محیط را باید محیط اخلاقى كرد. ما اگر بخواهیم جامعه را اصلاح بكنیم، این اصلاح فقط به این نیست كه انسان از افراد غیبت بكند. راه‌هاى دیگرى هم وجود دارد. حالا من غیبت را عرض میكنم. فضلاً(2) از تهمت و افتراء و اینها.

بنده یك وقتى به یك مناسبتى در یك صحبت عمومى عرض كردم به مردم كه قرآن كریم میفرماید: «لولا اذ سمعتموه ظن المؤمنون و المؤمنات بأنفسهم خیراً»؛(3) یعنی وقتى افك(4) را شنیدید چرا به همدیگر حسن‌ظن نداشتید؟ یعنى از اول رد كنید افك را. [اگر] آمدند به یك نفرى تهمت زدند، یك چیزى را گفتند - حالا یا با عنوان تهمت یا به عنوان غیبت - چرا قبول میكنید؟ ببینید این كلمه‌ى لولاى تحذیریه در قرآن و در كلام عرب خیلى معناى وسیعى دارد، فقط معنایش «چرا» نیست، كه ما بگوئیم چرا این كار را نكردى. چراى با تأكید است. یعنى آه، واى، چرا؛ معناى «لولا» این است؛ تحذیریه است. {چرا} «لولا اذ سمعتموه ظن المؤمنون و المؤمنات بأنفسهم [خیراً]»؛ یعنی چرا به هم ظن نیك ندارید، چرا به هم حسن‌ظن ندارید. تا فوراً كسى آمد، شما بگوئید بله، احتمال درستى‌اش هم اگر بود، آدم به صورت یقین آن را بداند و نقل بكند. این درست نیست، این ممنوع است.

این چیزى كه امروز مورد ابتلاست در جامعه‌ى ما، از همان چیزهائى است كه بایست از همین ادله‌ى غیبت بفهمیم كه درست نیست؛ این وضعى كه وجود دارد درست نیست. البته انتقاد منطقى، گفتن حرف صحیح اینقدر حرفهاى آشكار وجود دارد كه انسان اگر ذكر آنها را بكند، اصلاً هم غیبت نیست، و میتواند انسان نقد بكند. بله مسلّم است، امروز یك جریان صحیح و حقّى در جامعه‌ى ما وجود دارد، جریانهاى باطلى هم وجود دارد كه به انواع و اقسام طرق میخواهند جامعه را خراب كنند، انقلاب را منحرف كنند؛ در این شكى نیست. آدمهائى هم در رأس این جریانات هستند. چه لزومى دارد كه انسان به این آدمها تهمت بزند. چه لزومى دارد كه غیبت اینها را بكند. حرف آشكار اینقدر دارند؛ همان حرفهاى آشكار را بیان بكنند، تبیین بكنند، توضیح بدهند، مطلب روشن خواهد شد؛ هیچ نیازى به غیبت كردن نیست كه آدم بگوید حالا ما براى اصلاح مثلاً غیبت میكنیم.

بنابراین به نظر من همین ادله‌اى كه در باب غیبت خواندیم، این تمام المراد را به ما نشان میدهد؛ یعنى واقعاً همانى كه باید بفهمیم از شرع مقدس همین را انسان میفهمد و تشخیص میدهد. باید بر طبق همین هم عمل كرد.

1) معنی غیبت، تعریف غیبت
2) تا چه رسد به
3) سوره‌ی نور، آیه 12
4) تهمت، افترا، نسبت ناروا

 
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۳۸۹/۱۰/۳۰ساعت 17:14 توسط نامجوزحمتکش |

یادواره شهدای شهربردخون14بهمن دربردخون برگزارمی شود

فرمانده حوزه مقاومت کربلابردخون درجلسه برنامه ریزی ستادیادواره شهدای بخش بردخون بابیان این مطلب گفت: شهادت برترین درجة کمال و زیباترین مرگی است که هر مجاهد راه حقی آنرا آگاهانه و با افتخار بر می گزیند و به زندگی پس از مرگ بهترین معنی  و جلال را می بخشدو شهیدباشهادت خودمسیرهدایت وسعادت را روشن می کندوباعث احیای جامعه و گسترش ودوام ارزشهای انسانی واسلامی است.

یوسف درویشی افزود:شهید زنده  جاویدو حماسه سازآگاه و انتخاب‏گر و روزى خوار نعمت های الهى است وشهیدان کشوراسلامی ماباالهام ازشهدای سرفرازکربلاازهمه داشته های خودگذشتندوتنهارضایت خداوندبزرگ رادرنظرگرفتندواین رمزماندگاری نظام اسلامی گردیدوشهادت، بهترین وکارسازترین سلاحى است که هیچ دشمنى نمی توانددربرابرآن ایستادگی کندواین امرمعاندان ومخالفان اسلام رامأیوس وناامیدمی کندوبهترین سرمایه تشیع درمقابل انحرافات وگمراهان است.

ایشان اضافه کرد:پیام شهیدان ماحفظ اسلام وبقای شعائراسلامی بودومانیزوظیفه داریم ضمن تلاش برای گسترش فرهنگ شهادت وایثار،راه روشن آنان راادامه دهیم ودرخط ولایت حرکت کنیم وبابصیرت وآگاهی برای دفع فتنه های دشمنان فعالیت کنیم.

درادامه مسئول وجانشین ودبیرستادمعرفی گردیدوکمیته های فرهنگی وتبلیغات،روابط عمومی واطلاع رسانی،پشتیبانی ومالی وتدارکات تشکیل گردیدواعضای آن مشخص شدندووظایف هریک ازکمیته هامعین شد.

دومین یادواره سردارشهیدیوسف بردستانی وشهدای شهربردخون 14بهمن امسال باهمکاری حوزه مقاومت کربلاوپایگاه مقاومت شهیدبهشتی و باحضورمسئولان،خانواده های شهداوایثارگران واقشارمختلف مردم درشهربردخون برگزارمی گردد.

+ نوشته شده در سه شنبه ۱۳۸۹/۱۰/۲۸ساعت 22:3 توسط نامجوزحمتکش |

 مدير عامل شركت گاز استان بوشهر گفت: 40 روستاي جنوب استان از نعمت گاز لوله‌كشي برخوردار شده‌اند.

به گزارش ارم نیوز غلامعباس حسيني امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در عسلويه اظهار داشت: شركت گاز استان بوشهر در يكسال اخير تلاش مضاعفي از خود نشان داده و در گازدار كردن شهرها و روستاهاي واجدشرايط از تمام ظرفيت‌هاي موجود استفاده كرده‌ايم.
وي افزود: در تمام استان شاهد اجراي همزمان گازرساني به روستاها و شهرهاي مختلف هستيم و عمليات گازرساني هيچ زماني متوقف نشده و هر شهر و روستايي كه داراي شرايط و ويژگي‌هاي مورد نظر باشد از نعمت گاز برخوردار مي‌شود.
مديرعامل شركت گاز استان بوشهر خاطرنشان كرد: در شرايط كنوني بيش از 23 پروژه گازرساني در سطح استان به صورت همزمان در حال انجام است كه اين حجم از پروژه‌هاي همزمان هيچ زماني سابقه نداشته است.
حسيني تصريح كرد: اجراي خط انتقال و اجراي خطوط تغذيه و همچنين توسعه شبكه گازرساني در شهرهاي بوشهر، برازجان، بردخون، اهرم، دلوار، آبدان، كاكي، خورموج، روستاهاي شهرستان كنگان و روستاي دوراهك از مهم‌ترين طرح‌هاي در دست اجرا در سطح استان است.
وي عنوان داشت: گازرساني به شهرك‌هاي صنعتي بوشهر و برازجان نيز از جمله طرح‌هاي در دست اجراي شركت گاز استان است كه با تلاش كاركنان شركت گاز انجام مي‌شود.
مديرعامل شركت گاز استان يادآور شد: گازرساني به شهرهاي ديلم، بندرريگ، آبپخش، شبانكاره، سعدآباد، روستاي زيارت و كارخانه سيمان دشتستان نيز از طرح‌هايي است كه تا انتهاي سال جاري عمليات اجرايي آن آغاز مي‌شود.
حسيني از ارائه خدمات گاز لوله‌كشي به جنوب استان خبر داد و افزود: در شرايط كنوني بيش از 40 روستاي جنوب استان از نعمت گاز لوله‌كشي برخوردار شده‌اند و بيش از 16 روستاي ديگر نيز به زودي به نعمت گاز لوله‌كشي وصل مي‌شوند.
وي خاطرنشان كرد: در شهرستان جم در تمام روستاهاي واجد شرايط گازكشي كرده‌ايم و تنها پنج روستا باقي مانده كه در صورت حل مشكلات موجود و فراهم شدن شرايط اين روستاها نيز گازدار مي‌شوند.
حسيني گفت: دولت براي رفع محروميت از مناطق محروم بيش از پيش تلاش و فعاليت مي‌كند و گازرساني به مناطق مختلف در دولت نهم و دهم با شتاب چشمگيري انجام شده است.
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۳۸۹/۱۰/۲۸ساعت 18:8 توسط نامجوزحمتکش |

دهه فجریادآوربرتری حق برباطل است

مسئول ستاددهه فجرانقلاب اسلامی بخش بردخون درجلسه برنامه ریزی ستادبابیان جایگاه ایام الله دهه فجرگفت: دهه مبارک فجر، تجلی ونمادشکوه‏مند حماسه و سرافرازی وجانفشانی ملتی است که در عصر اسارت انسان  با رشادت بی نظیرخود، صفحه‏ای زریّن ودرخشان را در تاریخ حیات آدمی ومیهن اسلامی گشود و صلای خداخواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش جان جهانیان طنین‏انداز کرد.

علی موحدی افزود:دهه فجرمتعلق به همه نسل هاوافرادجامعه است وهمه اقشاروظیفه دارندآن راپاس بدارندوخاطره به یادماندنی ایثارگران ومجاهدان آن دوران رازنده نگه دارندونسل های جدیدراباآن دوران حماسه وایثارآشناکنند.

درادامه کمیته های فرهنگی وتبلیغات،تربیت بدنی،اجرایی،امورروستاها،اموبانوان،مالی وپشتیبانی،انتظامات،اصناف،دانش آموزی وفرهنگیان تشکیل گردیدومقررشداعضای کمیته هاپس ازبررسی نسبت به ارائه برنامه هاوراهکارهااقدام کنند.

+ نوشته شده در سه شنبه ۱۳۸۹/۱۰/۲۸ساعت 11:52 توسط نامجوزحمتکش |

مدیرکل آموزش وپرورش استان بوشهربه همراه نماینده حوزه دیرکنگان وجم درمجلس شورای اسلامی وجمعی ازمسئولان محلی وکارشناسان اداره کل ومنطقه باخانواده شهیداحمدانیسه دیدارکردند.

مدیرکل آموزش وپرورش دراین دیدارضمن تجلیل ازخانواده های شهداگفت:درهرشهرومنطقه ای که حضورمی یابیم به خانواده این عزیزان سرمی زنیم تانیرویی مضاعف بگیریم واین توفیقی است که نصیب ماخادمان مردم می شود.

محمدحاجی زاده افزود:اگرامروزمسئولیتی داریم به برکت خون شهداست وامیدواریم بتوانیم ادامه دهنده راه شهداوایثارگران باشیم وشرمنده آنان نگردیم ودین خودرابه آنهااداء کنیم ودرجهت تحقق اهداف نظام اسلامی گام برداریم.

وی اضافه کرد:شهداجان خودرابرای حفظ وسربلندی نظام وانقلاب فداکردندواگرشهدابه جبهه شهادت نمی رفتندامروزجامعه این عزت وسربلندی وافتخاررانداشت.

خانواده شهیدبویژه پدرایشان ازحضورمسئولان ابرازخرسندی نمودندوتنهامسیرهدایت راتداوم خط شهداوحرکت درپشت سرولایت بیان نمودند.

دراین دیدارهریک ازمسئولان برادامه راه شهداوتجدیدمیثاق باآنان تأکیدکردند.

درپایان هدایایی به خانواده شهیدانیسه تقدیم گردید.

+ نوشته شده در شنبه ۱۳۸۹/۱۰/۲۵ساعت 23:7 توسط نامجوزحمتکش |

مطالب قدیمی‌تر